Satış ve Danışma Hattı: 0 (326) 618 50 61

Hakkımızda

YURT İŞLETMECİLİĞİ İŞİNE, ÜNİVERSİTEDE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ OLAN, ŞEHİRDE YURT SIKINTISI ÇEKEN ÖĞRENCİLERİN YAŞADIĞI SIKINTILARI GÖZLEMLEYEN EŞİMİN TEŞVİĞİ İLE (2008) YILINDA BAŞLADIK. BU YIL DA SUNDUĞU İMKANLAR GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULDUĞUNDA,(375 TL'DEN BAŞLAYAN HER ŞEY DAHİL TAKSİTLİ FİYATLARLA) İLİMİZİN EN HESAPLI YURDU OLDUĞU KOLAYCA ANLAŞILACAK YURDUMUZ MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINDAN RUHSATLI, AKDENİZ BÖLGESİNİN EN BÜYÜK,TÜRKİYE'NİN DE SAYILI YURTLARINDAN BİRİDİR.İŞLETMEMİZİN BU YIL 8.HİZMET YILI . 1 İŞLETMEYLE BAŞLADIĞIMIZ ÖĞRENCİ KONAKLAMA MERKEZLERİ HİZMETLERİNDE, BU SENE İSKENDERUN ,KIRIKHAN, HASSA VE KAHRAMANMARAŞTAKİ İŞLETMELERİMİZLE TOPLAM 14 ŞUBEYE ULAŞTIK.SİZLERE ,BİZİMLE İLGİLİ EN BÜYÜK REFERANSIMIZ, İŞTE, KISA SÜREDE ULAŞTIĞIMIZ BU BÜYÜK BAŞARIDIR . BU BAŞARININ ARDINDA ,HİÇ ŞÜPHE YOK Kİ ,ÖĞRENCİYİ SIRF BİR PARA KAZANMA ARACI OLARAK GÖRMEK DEĞİL,ONU MEMNUN ETMEYİ GÖREV SAYAN BİR ANLAYIŞLA ONA ,OLABİLDİĞİNCE EN İYİ HİZMETİ EN MAKUL FİYATLARLA VERME İLKESİNE BAĞLILIK VARDIR.KAYIT DÖNEMİNİN BAŞLADIĞI BUGÜNLERDE BELKİ BİZ DE DAHİL, GÖRÜŞTÜĞÜNÜZ DİĞER İŞLETMELER SİZLERE OLMADIK VAATLERLE YILDIZLARI GÖKYÜZÜNDEN YERE İNDİRECEKLER.SIRF SİZLERİ KAYDETME PAHASINA ,SONRA NE OLURSA OLSUN DEYİP TALEP ETTİĞİNİZ HER ŞEYE EVET DİYECEKLERDİR.SİZLERE ÖNERİMİZ,SEÇECEĞİNİZ İŞLETMENİN BİR KURUMSAL KİMLİĞİNİN OLUP OLMADIĞINI SORGULAMANIZ,İŞLETMEYE NE ZAMAN BAŞLADIĞINI ÖĞRENMENİZ VE BİZZAT MEKANI GEZİP GÖRMENİZDİR.TEMENNİMİZ BİZİ DE GELİP GÖRMENİZDİR.İNANIYORUZ Kİ ,BİZİ GÖRMEDEN YAPACAĞINIZ TERCİHTEN PİŞMAN OLACAKSINIZ.

İmkanlar

İSKENDERUNDAKİ 9 FARKLI ŞUBEMİZDE  1-2-3-4 VE 6 KİŞİLİK ODALAR MEVCUTTUR. KAHVALTI SAAT 07.15-10.30 - C.TESİ,PAZAR 11.00 .AKŞAM YEMEĞİ SAAT 15.30_18.30 .KAHVALTI EN AZ 4 ,YEMEK EN AZ 3 ÇEŞİT.24 SAAT SICAK SU ,ODALARDA KABLOSUZ İNTERNET.ÇAMAŞIR YIKAMA-KURUTMA.ÖZEL YIKATIRSANIZ 3 TL.OKUMA VE TV SALONU. DİGİTÜRK LİG TV ABONELİĞİ .MERKEZİ ISITMA. KANTİN .10,KREDİ KARTINA 12 TAKSİT İMKANI.2.ÖĞRETİM AKŞAM ÖĞRENCİLERİ İÇİN İSKENDERUN MESLEK YÜKSEKOKULU HARİÇ, DİĞER OKULLARA SERVİS HİZMETİNİ BU YIL BAŞLATIYORUZ. AYAN YURT'UN FARKLI STANDARTLARDA ODALARI VARDIR. (BAZI ODALARDA WC - BANYO - TV - MİNİ BUZDOLABI VARKEN, BAZILARINDA BU İMKANLARDAN BİRKAÇI BULUNMAMAKTADIR.)

Avantajlar

SİZLER İÇİN EN BÜYÜK AVANTAJIMIZ FİYATLARIMIZDIR,ALTINI ÇİZEREK SÖYLÜYORUZ,BUGÜN EĞER İSKENDERUNDA AYAN YURT OLMASAYDI,İSKENDERUN YURT FİYATLARI BUGÜNKÜ DÜZEYİN EN AZ İKİ KATI OLURDU.DİĞER BİR AVANTAJIMIZ İSE YURTLARIMIZIN OKULLAR OLAN YAKINLIĞIDIR.BİNALARIMIZIN ÇOĞU,İSKENDERUN-ANTAKYA VARYANTI ÜZERİNDE,ANA YOLUN KENARINDADIR... MÜHENDİSLİK FAK. 5 -6 DK. YÜRÜME MESAFESİNDE. DENİZCİLİK MESLEK YÜKSEKOKULUNA YÜRÜYEREK 10-15 DK.İSKENDERUN MESLEK YÜKSEK OKULU DOLMUŞ DURAĞI YURDUMUZUN ÖNÜNDE, DOLMUŞLA 7-8 DK. BU YIL SİVİL HAVACILIK YÜKSEK OKULU KIZ VE ERKEK ŞUBELERİMİZİ AÇIYORUZ (OKULA YÜRÜME MESAFESİNDE). ÖĞRENCİLERİMİZİ TURİZM İŞLETME VE OTELCİLİK YÜKSEK OKULU DURAĞINA SERVİS HİZMETİ SAĞLAMAKTAYIZ.BİNALARIMIZIN TAMAMI YENİ VE DEPREME DAYANIKLI PROJELENDİRİLMİŞTİR. YURDUMUZ HATAY IN EN BÜYÜK ALIŞ-VERİŞ VE EĞLENCE MERKEZİ PRİME MALLA 100 METRE MESAFEDE VE DEVLET HASTANESİNE YÜRÜME MESAFESİNDEDİR. İSKENDERUNUN EN NEZİH,EN SAKİN MAHALLESİNDEYİZ. ACİL DURUMLAR İÇİN 24 SAAT SERVİS.GECE GÜVENLİK GÖR. DE HİZMETLERİMİZ ARASINDADIR. TÜM BUNLARIN YANINDA, 24 SAAT AÇIK TELEFONLARIMIZLA AİLELERİMİZİN, ÖĞRENCİLERİMİZE ULAŞMA İMKANI DA SAĞLANMAKTADIR.

Etkinlikler

YIL İÇİNDE TALEPLERE GÖRE DEĞERLENDİRİLİR(YURDUMUZ,ÜNİVERSİTEDE DÜZENLENEN ŞENLİKLERİN ANA SPONSORLARINDANDIR.)

Ulaşım

ŞUBELERİMİZ İSKENDERUN-ANTAKYA VARYANTI ÜZERİNDE, ÜNİVERSİTE KAMPÜSÜNE ORTALAMA 300 - 400 METRE CİVARINDA, ŞEHRİN EN BÜYÜK AVM'Sİ OLAN PRİMEMALLA 100 METRE MESAFEDEDİR. ŞEHİR DIŞINDAN GELEN OTOBÜSLER GENELLİKLE ANTAKYA YA KADAR GİDER.ÖĞRENCİLERİMİZ İSTERLERSE TERMİNALDE İNMEYİP DİREKT BİNAMIZIN ÖNÜNDE İNEBİLİRLER. MİGROS UN MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ KAMPUSUNUN 100 METRE İLERİSİ KARŞI TARAF. HATAY TARAFINDAN GELEN YOLCULAR, KARAAĞAÇ KAVŞAĞINA GELMEDEN, MÜHENDİSLİK FAK.KAMPÜSÜNDEN 100 METRE GERİDE İNERLERSE YİNE BİNAMIZIN ÖNÜNDE İNERLER.YUKARIDA DA SÖYLENDİĞİ GİBİ İŞLETMEMİZ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİNE 5-6 DK.YÜRÜME MESAFESİNDEDİR. DENİZCİLİK MESLEK YÜKSEKOKULU İLE KONSERVATUVARA YÜRÜYEREK 10-15 DAKİKADA ULAŞILABİLİR. AYNI ZAMANDA BİR ŞUBEMİZ SİVİL HAVACILIK YÜKSEK OKULUNA 4- 5 DK YÜRÜME MESAFESİNDEDİR. BUNUN YANINDA ,İSKENDERUN MESLEK YÜKSEKOKULUNA GİDEN DOLMUŞLAR KAPIMIZIN ÖNÜNDEN YOLCU ALIR. BU OKULA OLAN UZAKLIĞIMIZ DOLMUŞLA 8- 10 DAKİKADIR.

Diğer Bilgiler

İŞLETMEMİZ TİCARİ BİR KURULUŞ OLUP İŞLETMEMİZİN HİÇBİR CEMAAT,VAKIF,DERNEK,CEMİYET,KURUM VE KURULUŞLA İLGİSİ YOKTUR. Sitedeki fotoğraflar,yurtlarımızdan alınmış karma fotoğraflardır.Yurtlarla ilgili sağlıklı bir değerlendirme kanımızca,ancak sözkonusu yerleri bizzat görerek yapılır.Bunun için sizleri misafir etmekten memnuniyet duyacağız.